نفس كشيدن هاکی ورزشی ورزش بانوان varzesh

نفس كشيدن: هاکی ورزشی ورزش بانوان varzesh haki varzesh banovan

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر مجلس

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی مدیر شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز (چهارشنبه) در دیدار با مدیر مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست این شورا جه

دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر مجلس

دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر مجلس

عبارات مهم : ایران

اعضای شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر مجلس دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی مدیر شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز (چهارشنبه) در دیدار با مدیر مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست این شورا جهت دیدار با مقامات عالی نظام گفت: از دکتر لاریجانی که دیدار با اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را اجابت کردند تا اعضای این شورا دغدغه های خود را بیان کنند، قدردانی می کنم.

بر اساس این گزارش، مدیر شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و روسای کمیسیون های تخصصی این شورا، گزارشی از برنامه ها و اولویت های و پرسشها کاری خود به لاریجانی ارائه کردند.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و روسای کمیسیون های تخصصی شورا در این دیدار با اشاره به ضرورت وجود درآمدهای پایدار جهت شهرداری از مدیر مجلس درخواست کردند که جهت انجام پروژه های شهری باید شرایطی فراهم شود که شهرداری بتواند درآمدهای پایدار کسب کند.

اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین در این دیدار از مدیر مجلس درخواست کردند که مجلس در زمینه مقابله با آلودگی های هوا و زیست محیط، پیگیری به آسیب های اجتماعی، نوسازی بافت فرسوده، پرسشها حمل و نقل شهری، هویت بخشی معماری شهری و برطرف کمبود منابع جهت تأمین اتوبوس و واگن جهت حمل و نقل ریلی حمایت های مورد نیاز را داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از شنیدن سخنان اعضای شورای شهر اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مجلس از بعد تقنینی حمایت های مورد نیاز را انجام می دهد تا عملکرد شورا ارتقاء یابد و در این رابطه کمک های مورد نیاز به عمل خواهد آمد.

لاریجانی در این دیدار افزود: باید به پرسشها ترافیکی و آلودگی های زیست محیطی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری جدی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه به عنوان هویت بخشی معماری شهری گفت: نوسازی بافت فرسوده باید مد نظر باشد و همچنین از تمامی ظرفیت ها استفاده شود که به آسیب های اجتماعی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری شود.

لاریجانی استفاده از اعتبارات خارجی جهت حل مسئله حمل و نقل شهری و پسماند را از جمله راه های برطرف مسئله شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دانستند.

دیدار اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیر مجلس

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | لاریجانی | شورای شهر | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz